Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Zerex klasik 12 tablet

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Účinná podpora erekce v přírodním doplňku stravy, který nabudí vaše libido a prodlouží výdrž. Jedná se o certifikovaný přípravek, na který nepotřebujete lékařský předpis.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Absolutně k ničemu

I po požití 2 ks. za večer,žádný efekt.

• Kam se hrabou chemikálie.
      • Přírodní produkt a funguje.

• Není špatný, ale Ultrex One mi funguje líp.
      • Cena, Ultrex je levnější a výkon lepší.

Celkem dobrý doplněk stravy nan erekci.

• bolest žaludku
      • neúčinný

Vůbec mi nepomohl jen by bylo špatně od žaludku.

• I Zerex jsme si v redakci vzali pod drobnohled. Podrobne zde -- https://www.erekce.cz/zerex-klasik-recenze/ Zerex si vedl pomerne dobre - ziskal tohle hodnoceni -- "Zerex dobře poslouží na erekci, bohužel, nic víc mi nepřinesl. Za erekci mu dávám 4 hvězdičky z 5, zbytek hodnotit nebudu."

Zobrazit video recenzi

• silná erekce
      • dlouhý účinek
      • lepší orgasmus
      • nenašel sem

Byl jsem překvapen účinkem tohoto zerexu. S přítelkyní nyní můžeme fungovat i vícekrát po sobě. Zde se si našel jak to má fungovat. Splnilo to mé očekávání. http://www.intimniporadna.cz/zerex-klasik-sex-mozny-i-3x-sobe/