Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vito Life Kotvičník zemní 40% 300 tablet

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Tribulus terrestris 400 mg (40% saponins), želatinová tobolka 2 - 4 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

• Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.
  • Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krásu.

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli: kotvičník zemní400 mg

Produkt zatím nemá žádné recenze.