Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vasoplex 60tbl

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v EU Lékárna

• vše

Nepoznal jsem žádné účinky

• fajn

funguje bez vedlejších učinků

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• vasoplex jsem chtela vyzkouset a byla jsem s nim zpokojena ale pusoby spis na zeny

po tom co jsem vasoplex nasla na internetu chtela jsem ho vyzkouset jelikoz mi uz neni 20let potrebovala jsem neco na podporu sexu a mohu doporucit i ostatnim

Produkt nemá žádné parametry.

Vasoplex dlouhodobě vylepšuje sexualitu muže i ženy. Kromě zlepšení sexuálního zdraví podporuje vitalitu. Podle dovozce výrobku doporučuje afrodiziakum VASOPLEX doporučuje i náš největší odborník na manželský život MUDr. Miroslav Plzák, CSc. a herečka Jitka Asterová.

Dlouhodobě vylepšuje sexuální zdraví a vitalitu muže nebo ženy. První účinky lze pozorovat po 5-7 dnech..

• dodá navíc životní energii.
  • vyvinut pro muže, ale výrazně působí i na sexuální prožitek ženy.
  • je cenově mnohem výhodnější.
  • nemá kontraindikace a nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Vasoplex je směs ve vodě rozpustného a v tucích rozpustného extraktu z květinového pylu. Květinový pyl se po desítky let používá po celém světě jako zdraví prospěšná látka. Užíváním Vasoplexu ztratíte obavy ze sexuálního života.

• Upozornění: V případě, že trpíte kardiovaskulární chorobou nebo užíváte příslušné léky, poraďte se svým lékařem. Výrobek není určen pro děti. Neužívat v těhotenství a při kojení. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.
  • Dávkování: Pro dospělé 1 tableta 1xdenně. Balení 60 tablet tedy vydrží 2 mě

1zákazník doporučuje produkt