Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Ultrex One 15 tobolek

Určení
unisex
Druh produktu
tablety

• , zakoupeno v Pomoc erekce

Bohužel nefunguje vůbec, takže za mě zbytečně vyhozené peníze

• , zakoupeno v Ultrex

• Jako doplněk stravy možná dobré, pokud od něj nic nečekáte.
    • Po prvním vyzkoušení žádný efekt

Nikde jsem se nedočetl, zda je potřeba přípravek užívat delší dobu pro výsledný efekt. Po prvním použití je efekt nula.

• , zakoupeno v PegraStore.cz

Určení
unisex
Druh produktu
tablety

Ultrex One - vrací mužům ztracenou sebedůvěru. Vrací mužům erekci. Výrobek je vyráběný za přísných hygienických podmínek. Vše začíná pečlivým výběrem surovin. Ty jsou sháněné přes celý svět a jejich kvalita je doložena certifikáty. Suroviny následně prochází procesem homogenizace, kdy jsou v přesném poměru spojeny a připraveny k tabletování. Výroba porbíha zde v České republice.

Připravené tablety jsou uzavřeny do dóz, etiketovány a přes uzávěr zajištěny jako ovhrana před nečistotami. Finální výrobek Ultrex One je směsí kvalitních surovin a pečlivé práce, ze kterého se můžeš těšit maximálnímu efektu a požitku.

Říká se, že jedním z ukazatelů mužského zdraví je síla erekce. Za lepší a silnější erekci přišel bojovat doplňek stravy Ultrex One, který svým složením pomáha lepšímu krevnímu oběhu. Doplňky stravy na podporu erekce mají pozitivní vliv na oběhovou soustavu, tlak a hormonální soustavu. Rozšířením cév dojde k lepšímu krevnímu oběhu a to nejen v penisu. Podporují tovrbu spermií, podporují imunitní systém a nervové soustavy.

L-arginin je aminokyselina zodpovědná za přenos dosíku a přímé vylučování růstového hormonu. Macca zvyšuje sexuální výkonnost, Zinek svěle pomáhá u spousty zdravotních problémů (vypadávání vlasů, hojení ekzémů, problémy s plodností a prostatou). Ultrex One všechny zmíněné složky obsahuje a pomáhá mužům dosáhnout zdravějšího a spokojenějšího sexuálního života.

Obsah balení 15 tobolek.

Celková hmotnost 7,4 g.

Doporučené denní dávkování 1 tobolka denně, 1 hodinu před sexuálním aktem.

Složení

Stearan hořečnatý.

Minerály na 100 g *% na 100 g

Zinek 202 mg 2020 %

Minerály v 1 tobolce *% v 1 tobolce

Zinek 15 mg 10 % * % denní referenční hodnoty příimu vitámínů a minerálních látek

Temev s.r.o.

Rybná 716/24 110 00 Praha 1

Česká republika

Vyrobeno v České republice.

Důležité upozornění

Potravinový doplněk s obsahem bylin, minerálů a aminokyselin. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nesnášenlivosti nebo alergické reakce na některou z ingrediencí okamžitě přerušte užívání. Skladujte na suchém místě. Chraňte před teplem.

Nepoužívejte doplněk stravy ULTREX ONE v těchto případech:

• máte srdeční problémy nebo poruchu jater
  • v minulosti jste prodělali cévní moznovou příhodu (mrtvici), srdeční infarkt
  • máte nízký krevní tlak
  • trpíte vzácnou vrozenou poruchou sítnice, vředovou chorobou, poruchou krvácivost, nebo u Vás doško k alergické reakci na tyto přípravny nebo na některou z pomocných látek

ULTREX je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pomoc erekce

Bohužel nefunguje vůbec, takže za mě zbytečně vyhozené peníze

• Tak u me dobry.
    • Nesmite to chlapy zapijet vodkou:-)

Splnil ocekavani. Rozumna cena a doprava zadarmo. Jak jsem se docetl tady v tom clanku (http://magazin.ultrex.cz/vliv-psychiky-na-erekci/) tak problem muze byt i jinde...

• , zakoupeno v Ultrex

• Jako doplněk stravy možná dobré, pokud od něj nic nečekáte.
    • Po prvním vyzkoušení žádný efekt

• objednáno na ultrex.cz, do 24h dodáno a doprava zdarma, vyzkoušel jsem rovnou dvě tablety a byla to jíííízzzzdddaaaa....

prostě nářez....za mě palec nahoru!

• Dostal jsem jako dárek bez jakýhokoliv očekávání a jsem moc spokojen.

Žádné vedlejší účinky, rychlý nástup, určitě koupím v budoucnu zas

• , zakoupeno v PegraStore.cz

• Hodnotím za přítele:konečně první přírodní produkt, který funguje.

Přítel vyzkoušel různé preparáty na předpis - ty sice účinkují,ale nechtěl nic na chemické bázi. Vyzkoušel řadu přírodních doplňků,ale až Ultrex One asi díky kombinaci přírodních látek funguje perfektně. Za nás doporučuji

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• žádný učinek

• Dost dobrý přírodní složení

Mile mě Ultrex překvapil a nekoupil jsem naposled

• --
    • Nefunguje