Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Španělské mušky Extra 15ml

TOP 27 v kategorii Afrodiziaka

Španělské mušky Extra 15ml

Španělské mušky jsou nepopiratelně nejslavnější a nejlegendárnějším afrodiziakum všech dob. Původně se španělské mušky vyráběly z malého, asi 1cm velkého broučka jehož...
Garantovaný nákup z Vibrátorek

unisex

Nefunguje to

• Malinko mi vadí jak to kape
  • , zakoupeno v EROTICKE-POMUCKY.CZ

Chtěli jsme si s partnerem vyzkoušet něco jiného ale bohužel, vůbec žádné reakce na kapky nebyli

Objem
15 ml
Druh produktu
španělské mušky
Určení
unisex

Původně se španělské mušky vyráběly z malého, asi 1cm velkého broučka jehož oficiální jméno je puchýřníci lékařský. Dospělce obsahují prudký jed - kantaridin - který se odedávna používal jako afrodisiakum. Tělo broučka se vysušilo, rozdrtilo a přidávalo do jídla nebo nápojů.

Jelikož jed byl skutečně nebezpečný a bylo zaznamenáno několik případů úmrtí při předávkování, moderní medicína přišla s dokonalou syntetickou náhražkou. Tato náhrada je pro člověka naprosto bezpečná při velmi podobných účincích jako původní jed z puchýřníci.

Stačí cca 10-15 kapek buď pod jazyk nebo do nápoje.

• Účinnost: Stejně jako jakékoliv jiné přírodní nebo syntetické afrodiziakum i španělské mušky účinkují na každého jinak. Vyzkoušejte je proto na začátek v malém množství a v případě slabšího účinku dávku zvyšte. I přesto, že jde o vysoce účinný produkt, v ojedinelích případech může mít slabé účinky na určitých jedinců.
  • Upozornění: Prodávané španělské mušky jsou bezpečný, ověřený a schválený produkt. Vždy je však třeba přečíst si návod k použití a dodržovat maximální denní dávku, která je uvedena na obalu.
  • Balení: 15 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 5 018 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 3 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč95 % • 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 996 recenzíDalší informace

Nefunguje to

• Malinko mi vadí jak to kape
  • , zakoupeno v EROTICKE-POMUCKY.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 3 286 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDárek49 Kč95 % • 961 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 996 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v FLAGRANTI

Vše perfektní

• ano
  • , zakoupeno v Sexshop.cz

Ani já ani manžel jsme nespozorovali žádné účinky

• , zakoupeno v Sexshop.cz

Vůbec to neucinkuje chce to něco pořadnyho

Nefunguje

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• ,,jiny” zazitek
    • zadna bolest hlavy
    • funguje

Chteli jsme s partnerem zkusit neco noveho, na musky jsem se chystala jiz dlouho. U nas zafungovalo, urcite doporucuji pokud chcete oziveni, na kazdeho funguje jinak, urcite nelitujeme, byl to hezky zazitek

• , zakoupeno v EROTICKE-POMUCKY.CZ

• U mě to teda nic neudělalo, jen jsem z toho měl bolestí hlavy.
    • Škoda peněz

Po x tým vyzkoušení, to stejně nemělo žádný efekt,tak nevím,kde se stala chyba.