Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Shunga Hold me Tight - gel na zúžení vagíny 30ml

Garantovaný nákup z Willi

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 57 099 recenzíDalší informace

Objem
30 ml
Druh produktu
krém

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Trochu mi vadí, že na produktu není český návod k použití, musela jsem si jej znovu najít na stránkách e-kondomy cz, kde se dá vše najít. Jinak jsem vyzkoušela zatím poprvé, ještě musím doladit.

Jsem moc spokojená

• nepoznala jsem žádný rozdíl

Objem
30 ml
Druh produktu
krém

Shunga Hold Me Tight je přírodní balzám pro zúžení poševního vchodu a vagíny. Zlepšuje elasticitu pomáhá chránit před nežádoucí infekcí. Každá vagína během života prochází mnoha změnami od porodu až k menopauze. Ztrácí svou přirozenou pružnost, svaly ochabují a prožitek z pohlavního styku už není to co býval. Používáním tohoto krému prožijete se svým partnerem větší stimulaci a prožitek při pohlavním styku a dodá vám to oběma nový start v ložnici. Vraťte své vagíně kondici a prožívejte sex tak jako dřív.

Jednou z hlavních účinných látek je Lišejník Islandský, který dlouhodobě stahuje sliznici, odpuzuje bakterie a působí protizánětlivě.

Jaké množství použít a jak gel aplikovat?

Naneste na prst kapičku gelu, přibližně o velikosti nehtu, a jemně aplikujte krouživými pohyby kolem poševního vchodu.

Kdy mám gel aplikovat a jak dlouho trvá účinek?

Gel aplikujte přibližně 15 min před pohlavním stykem. Jeho působení trvá až několik následujících hodin.

Může se gel jíst?

Ano, gel je vyroben z přírodních ingrediencích a bez přidaných aromat. Požití není nijak škodlivé. Nemusíte mít tedy obavy z orálního sexu.

Jak často můžu gel používat?

Používat ho můžete kdykoliv chcete.

Obsah balení 30 ml gelu je zabaleno v plastové lahvičce se šroubovacím víčkem.

Složení: Voda, Glycerin, HEC, Alchemille extract (Kontryhel), Iceland mass extract (Lišejník Islandský), Alum.

Nevhodné pro těhotné ženy, gel může vyvolat kontrakce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 932 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

Jsem moc spokojená

• nepoznala jsem žádný rozdíl
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

• nepoznala jsem žádný výsledek

• použití menšího množství
    • jedna aplikovaná dávka vydrží po celou dobu
    • aplikace 15minut před
    • cena?

Kvalitní lubrikant,velká spokojenost!!!Zatím žádné pocítení obou stran stahování,možná po delší době!!!! U produktu,chybí český návod na aplikaci!!!!

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Lepší lubrikant,stačí použítí malého množství
    • U produktu chybí český návod a popisek

Účinek pro stahování zatím nemůžeme soudit používáme krátce,jinak jako lubrikant super!!!

• Viz popis ...(návod)

OK!

• Žádný popsaný efekt se nedostavil

• Žádný popsaný efekt se nedostavil
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Jemná, příjemná sametová konzistence.

Zatím nemohu hodnotit účinky, výrobek začínám používat.