Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Sex Elixir muži i ženy 15ml

Sex Elixír – přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Zvyšte svoji sexuální chuť a výdrž. Nakupujte online a objevte svět plný vášně s našimi afrodiziaky. Afrodiziakum Vám pomůže...
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • 1 variantaDárek79 Kč7 677 neověřených recenzíDalší informace

Objem
15 ml

• , zakoupeno v FLAGRANTI

Tak toto je supr produkt!
    Učinkuje jak pro muže tak ženu. Doporučuji vyzkoušet a budete překvapeni co to s vámi a partnerkou udělá.
    |Jediná nevýhoda je že je to malé balení a vyšší cena.Ale co by člověk neudělal k své spokojenosti,že.
    Takže doporučuji koupi a vyzkoušet.

Objem
15 ml

Afrodiziakum Vám pomůže zvýšit rozkoš a prožitek ze sexu a udělat z něho nezapomenutelný zážitek.

Tzv. "španělské mušky". Afrodiziakum pro muže a ženy v tekuté formě. Doporučené dávkování je pár kapek před sexuální aktivitou. Obsahuje L-Arginin.

A neuslyšíte bolí mě hlava...

Nečekejte, až se vaše situace zhorší. Přijměte krok k lepšímu intimnímu životu ještě dnes   Navštivte náš e-shop na www.pegrastore.cz a objednejte si svůj Sex Elixir hned teď. Připojte se k těm, kdo už objevili výhody tohoto úžasného afrodiziaka. Zasloužíte si to! Stačí pár kapek a partner/partnerka zahoří touhou.

Objevte sílu Sex Elixíru pro muže i ženy. Přirodní afrodiziakum z pegrastore.cz, které rozproudí váš sexuální život. Stačí pár kapek pro nezapomenutelné chvíle plné rozkoše!

Máte problém s vášní ve svém životě? Potřebujete něco, co by zapálilo jiskru ve vašem vztahu? Pak je tady něco, co by vás mohlo zajímat. Představujeme Sex Elixir, afrodiziakum, které je jako magický nápoj pro vaše sexuální zdraví. Toto silné afrodiziakum pro muže i ženy může přinést revoluci do vašeho intimního života." "Sex Elixir je unikátní produkt, který je navržen tak, aby probudil vaši vášeň a vrátil váš intimní život zpět na dráhu. Vyvinut pomocí přírodních ingrediencí, tento produkt nemá žádné škodlivé vedlejší účinky. Na rozdíl od jiných výrobků na trhu, Sex Elixir neslibuje nereálné výsledky. Naše afrodiziakum je navrženo tak, aby poskytlo realistické a trvalé výsledky." "Představte si, jaký bude váš intimní život, když přidáte Sex Elixir do své rutiny. Představte si, jak se vášeň vrátí do vašeho vztahu a jak se vaše pocity zlepší. Sex Elixir vám může pomoci dosáhnout toho všeho a mnohem více. Konečně byste mohli být své nejlepší já ve svém intimním životě."

•  "Eros Essence: Afrodiziakum na Pegrastore.cz"
  • 2. "Lust Potion: Afrodiziakum na Pegrastore.cz"
  • 3. "Sensual Sparks: Afrodiziakum na Pegrastore.cz"
  • 4. "Passion Amplifier: Afrodiziakum na Pegrastore.cz"
  • 5. "Intimate Ignite: Afrodiziakum na Pegrastore.cz"
  • Jak používat afrodiziakum Sex Elixir:

Doporučené dávkování je 5-7 kapek (1ml) cca 30 minut před sexuální aktivitou rozpustit pod jazykem nebo smíchat s colou, džusem nebo vodou. Díky tekuté formě se afrodiziakum velmi rychle a účině vstřebá do vašeho organizmu. 1 lahvička má obsah 15ml.

Reference od zákazníků:

• Tak jsem to vyzkoušel a ta moje, jak vždycky nechce, tak chtěla dvakrát po sobě :-) je to fajn!  Pavel, 23let
  • vyzkoušel jsem to v baru na jednu holku, co ji už chci dlouho dostat, dal jsem jí to do džusu a pak stačilo mít chvíli intimní narážky a spala ten večer u mě :-) tak doufám, že příště to s ní už půjde i bez Sex Elixíru.  Petr, Třinec

Tak jsem to vyzkoušel sám na sobě a fakt jsem začal být za chvíli strašně nadržený, tak teď sehnat ještě nějakou slečnu, na které to vyzkouším ... Nepodepsaný

Bezpečný a prověřený:

Afrodiziakum Sex Elixir je bezpečný doplněk stravy, který je řádně notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví ČR. Dejte pozor na konkurenční přípravky, které často nemají žádné schválení a můžou být nebezpečné pro vaše zdraví.

Složení Sex Elixir:

Afrodisiakum Sex Elixir je založené na osvědčené receptuře, jejíž hlavní složkou je extrakt ze španělských mušek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 4 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 4 974 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v FLAGRANTI

Tak toto je supr produkt!
    Takže doporučuji koupi a vyzkoušet.

• Objednal som si u vas SexElixir na zaklade informacii z
    • internetu ze ide o najsilnejsie afrodiziakum na trhu.Zial ja nemozem to
    • iste povedat dal som to priatelke tajne dva krat do napoja a nic sa
    • nestalo nijak sa nezmenila.Potom som to skusil na sebe a dal som si to
    • pod jazyk ako je pisane a tak isto nic na mna neprislo.Ked som jej
    • prezradil co som jej daval do napoja len sa zasmiala.Tak som jej to dal
    • tiez pod jazyk a tiez ziadna odozva.

nic moc