Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

RX plus 60 kapslí

RX plus 60 kapslí Pro opravdové muže Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí pečovat o své intimní zdraví, kvalitu erekce a sexuální výkon. Silné složení - ...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • 1 varianta94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek39 Kč97 % • 699 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 851 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 4 713 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Býtfit.cz

• lyoness

RX plus 60 kapslí

Pro opravdové muže

Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí pečovat o své intimní zdraví, kvalitu erekce a sexuální výkon. Silné složení -  v jedné denní dávce 1016 mg směsi. Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Pevná a dlouhotrvající erekce, dostatečný sexuální výkon a péče o intimní zdraví – věci, které se dotýkají života snad každého muže. To, že některá z těchto věci není dle Vašich představ, může mít mnoho příčin. Doplněk stravy RX plus, vyvinutý speciálně pro muže, obsahuje složky, které mají kladný vliv na řadu z nich.

RX plus obsahuje látky, která mají kladný vliv na:

• normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu (Tribulus terrestris)
  • plodnost, sexualitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (MACA)
  • erekci, vitalitu, únavu, sexuální zdraví (Panax Ginseng)
  • normální činnost pohlavních orgánů a svalový tonus (Tribulus terrestris)
  • fyzickou a psychickou únavu (Guarana)
  • únavu a stres (Rhodiola rosea)
  • normální činnost kardiovaskulárního systému (vitamín C)
  • na snížení míry únavy a vyčerpaní (vitamín C, B12, B6)

Silné složení 9 složek a 1016 mg v jedné denní dávce

Aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek RX plus obsahuje v jedné dávce 1016 mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt.

Bezpečný a prověřený produkt

V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta podobných produktů. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. RX plus je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!

Složení na denní dávku (2 kapsle):

L- arginin 300 mg

Maca (Lepidium meyenii)- extrakt 200 mg

Guarana (Paullinia cupana) extrakt 200 mg

Tribulus terrestris extrakt 100 mg

Rhodiola rosea extrakt  100 mg

Vitamin C 80 mg

Panax Ginseng- extrakt 30 mg

Vitamin B5 6 mg (100% RHP)

Vitamin B12 2,5 µg (100 % RHP)

Vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP)

RHP- Doporučená referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 1 kapsle dvakrát denně, zapít sklenicí vody. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3měsíční balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• super
  • , zakoupeno v Býtfit.cz

• lyoness
    • Kvalitní erekce
    • Lepší sexuální výkon
    • Více energie při sexu

Mám o dost mladší partnerku a tak jsem začal pozorovat že to s mým věkem přestává být ono. Začal jsem brát RX plus a brzy se dostavily výsledky. Teď už je vše při sexu zase v pořádku a troufám si říct že partnerka nebude ještě hodně dlouho přemýšlet že mě vymění za někoho mladšího

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Větší sexuální výdrž
    • Erekce i po prvním orgasmu
    • Lepší výkon partnera

Byla jsem zvyklá na fakt výkonného partnera, bohužel jsme se rozešli. Po čase jsem si našla partnera nového, jenže jsem byla trošku zklamaná z jeho sexuálního výkonu. Snažila jsem se ho všemožně svádět, ale on prostě mohl jen jednou a pak už nic, podruhé už nebyla erekce kvalitní. Pak jsem našla tento produkt a jsem mnohem spokojenější, s partnerem míváme sex klidně i dvakrát po sobě.

• opravdu patrná změna délky erekce, o 20-30 minut déle
    • kvalitnější intimní spojení s partnerem
    • zatím nic

Kvalitnější a delší pohlavní styk, jsem velmi spokojená