Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Orgasmus Stopper 20ml

Druh produktu
krém

• , zakoupeno v xSexShop.cz

Zkusil jsem ho pouze jednou,ale účinek se mi zdá velmi slabý. Čekal jsem větší znecitlivění.

• , zakoupeno v Eromax CZ

nefunguje

• , zakoupeno v AAA Erotic CZ

• Očekával jsem výrazné znecitlivění, ke kterému však bohužel nedochází.

Produkt nabízí jen velmi slabé účinky a proto k oddálení dojde jen velmi sporadicky.

Druh produktu
krém

Erotické pomůcky: Orgasmus stoper

Krém pro muže k oddálení ejakulace. Jedná se o dlouhodobě působící krém určený k jemnému vmasírovaní přímo na penis. Zaručuje zadržení vyvrcholení u mužů. Stačí nanést menší množství přímo na pokožku penisu a jemně rozetřít. Zpříjemněte a prodlužte si Vaše erotické hrátky!

Obsah: 20 ml

Upozornění: Přípravek vtírejte přímo na penis, nikoliv na erotickou pomůcku či kondom.

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v xSexShop.cz

• , zakoupeno v Eromax CZ

nefunguje

• , zakoupeno v AAA Erotic CZ

• Očekával jsem výrazné znecitlivění, ke kterému však bohužel nedochází.

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• žádná sláva

Je to stejně o psychice a ne o krému

• Nemá žiadny účinok

Nič mi tento prípravok nedal