Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Hristina přírodní tělové mléko s afrodiziaky suare 50 ml

• Příjemná vůně
    • Dobře se roztírá

Objem
50 ml

Smyslné, atraktivní, zajímavé. Hypnosis je receptura s příměsí afrodiziak obohacené silným aroma jantaru, pačuli a pižma, které v této kombinaci působí vzrušivě a láká opačné pohlaví.

Použití: Lehce vmasírujte krém na suchou a čistou pleť k plnému krytí.

Složení našich produktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.

• SLOŽENÍ: VODA, SEZAMOVÝ OLEJ, MANDLON HOŘKÁ OLEJ, OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ, ALANTOIN, EXTRAKT Z GUARANY, JANTAROVÝ EXTRAKT, CITRONOVÁ TRÁVA, NEROLI ESENCIÁLNÍ OLEJ, VANILKA PRAVÁ ESENCIÁLNÍ OLEJ, SKOČEC OBECNÝ OLEJ, VČELÍ VOSK
  • INGREDIENTS: AQUA, SESAME OIL, PRUNUS DULCIS OIL, WHEAT GERM OIL, ALANTOIN, GUARANA EXTRACT, AMBER EXTRACT, CYMBOPOGON FLEXIOSUS, NEROLI ESENTIAL OIL, VANILLA PLANIFOLIA ESSENTIAL OIL, RICINUS COMMUNIS OIL, BEESWAX

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Příjemná vůně
    • Dobře se roztírá

• úžasná vůně
    • příjemně roztíratelné
    • rychle se vstřebává
    • nenechává na pokožce mastný film
    • velmi dobře hydratuje
    • 100% přírodní složení
    • v polovině balení se mi rozbila pumpička u flakonku

Tento produkt jsem dostala zadarmo k nákupu v stejnojmenném internetovém obchodě této značky. Nečekala jsem zázraky ale po prvním natření na pokožku jsem byla nadšená! Neskutečně krásně voní, až omamně, navíc vůně vydrží na těle opravdu celý den, když se natřu ráno, voním až do večera :)
    Nezanechává mastný film a rychle se vstřebá, po tomto krému nemáte pocit "vrstvy" na pokožce, jako po použití jiných krémů s chemickým složením. Hydratuje i několik dní v kuse. Balení je sice menší ale vydrželo mi poměrně dlouho, bohužel, asi v půlce lahvičky se mi rozbila pumpička, což vidím jako menší mínus, protože mi to stěžuje aplikaci krému. To je ovšem drobnost, kterou lze po všech kladech snadno přehlédnout.