Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

GHR Natural 88 kapslí

BALENÍ 88 kapslí - dávka na 1 měsíc DÁVKOVÁNÍ Užívejte 4 kapsle denně, vždy najednou. Užívejte 5 dní po sobě a poté 2 dny vynechejte. Tento cyklus opakujte. Pro lepší účinek...
1 185 Kč
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 variantaDárek39 Kč6 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 846 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč87 % • 246 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Spokojenost.
    Někdy musí být človět trpělivý. Mě se účinky dostavily až po druhém opakování tří měsíčního cyklu. Tzn za cca 9 měsíců. Vyrazne zlepsena sexualita, zlepsene prokrvování celeho tela. Dokonce pocituji už i lehce zlepšenou paměť, dost zapomínám, ale je to teď o chlup lepší. Už to užívám 2 roky.
    Až mě mrzí, že to nemůžu brát pořád a jsou nutné pauzy.

• , zakoupeno v RŮSŤÁK.CZ

Píšu hodnocení až po úplném využití růsťáku, dodržovali jsem velice striktně podmínky užití a výsledek je nulový,prodejce chválím za rychlost doručení, bohužel mi ale váš produkt nepřinesl nic

• není to extra chemie

koupil jsem na doporučení známého kterému opravdu pomohl, zatím užívám krátce, ale věřím mu. Chce to ty tři měsíce.

Produkt nemá žádné parametry.

BALENÍ 88 kapslí - dávka na 1 měsíc

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 4 kapsle denně, vždy najednou. Užívejte 5 dní po sobě a poté 2 dny vynechejte. Tento cyklus opakujte. Pro lepší účinek užívejte přípravek těsně před spánkem a 3 hodiny po posledním jídle, kapsle zapijte vodou.

GHR Natural je přípravek k dlouhodobému užití. Účinky se projevují individuálně, pro optimální účinnost doporučujeme užívat přípravek v opakovaných tříměsíčních cyklech.

Přípravek GHR Natural je primárně určen pro osoby starší 40 let, u kterých je hladina růstového hormonu již velice nízká a s rostoucím věkem nadále klesá. Užívat jej mohou i lidé mladší, u kterých je pokles růstového hormonu výraznější a rychleji pociťují potíže spojené se stárnutím organismu.

Uživatelská hranice by však neměla být nižší než 35 let (mladší organismus totiž ještě sám produkuje dostatečné množství růstového hormonu). Věková hranice uživatelů, pro kterou je přípravek mimořádně účinný, je 40 a více let.

POPIS

Název GHR NATURAL je složeninou slov Growth Hormon Receptor = receptor (stimulant) růstového hormonu a slova Natural = přírodní. Je to tedy přírodní stimulant růstového hormonu.

PŘÍDATNÉ LÁTKY extrakt z vepřových tkání (5 mg hypotalamus, 20 mg adenohypofýza), stearát horečnatý, rýžová moučka, želatina

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby trpící rakovinou. Tento přípravek není určen pro diagnózu či léčbu jakékoliv nemoci. Není náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření dózu pečlivě uzavřete a skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Země původu USA.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 51 589 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Spokojenost.
    Až mě mrzí, že to nemůžu brát pořád a jsou nutné pauzy.

• není to extra chemie

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 51 589 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 961 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v RŮSŤÁK.CZ

• spokojen, objednával jsem už před rokem

Myslím, že mi prospívá

Ješte žadne nemam

• přírodní báze
    • široký záběr

Po přečtení nejen článků na shopu, ale i dalších na internetu na toto téma jsem zvolil tento přírodní přípravek a myslím, že to byla dobrá volba. Zatím jedno balení, ale nemyslím, že bude poslední. Kamarád objednal na jaře a teď také další. Vybral jsem, jak jsem psal ve výhodách, pro přírodní bázi přípravku a také, že má atest a proti syntetickým i příznivá cena hrála svou roli. A mají to tam všechno podrobně popsané.