Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

EXCITE Woman Fly 30ml

Objem
30 ml

• , zakoupeno v Sexshop-Praha.cz

Nefunguje je to spise nepříjemné pálení

• NIC!
    • Neúčinnost. Stížnost na dráždivost a pálení v místě aplikace.

Tento stimulant už určitě NE!

• Perfektní.

Doporučuji.

Objem
30 ml

Gel Excite Woman Fly je speciálně navržený pro ženské touhy a jejich potěšení. Zvyšuje stimulaci ženského přirození a zaručuje tak intenzivnější vnímání každého dotyku. Stimulující gel se stane se vaším skvělým pomocníkem při chvílích intimity. Rozproudí vaši smyslnost a rozdmýchá neutišující vášeň.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Po operaci (odstranění dělohy), mám sníženou citlivost klitorisu. Kupuji si Arginmax pro ženy, ten mi v této problematice pomáhá na 70%. Produkt Excite woman, mi dopomohl prožít orgasmus, ale pouze když se mi dostal do pochvy. Nedočetla jsem se jestli to pak při vnitřním použití není škodlivé.
    • Na povrchu mi to bohužel nefunguje, jak bych si přála.
  • , zakoupeno v Sexshop-Praha.cz

Nefunguje je to spise nepříjemné pálení

• - nic nezkazi
    • - nefunguje (jde citit jen zahrati, ale ne vzruseni)

Na me nefunguje (jde citit jen zahrati, ale ne vzruseni).

• NIC!
    • Neúčinnost. Stížnost na dráždivost a pálení v místě aplikace.

Tento stimulant už určitě NE!

• Perfektní.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Sexshop.cz

• Zajímavá zkušenost
    • Byl očekáván hřejivý efekt. Místo toho se jedna jen o sprostou vodu s mentolem, který má chladivý efekt (pocit asi jako by člověk použil zubní pastu)

Za ty peníze málo muziky