Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Delay cream 30ml

Popis výrobku Hot Delay krém pro muže 30 ml Obsah 30 ml Delay krém značky HOT slouží mužům, kteří nejsou spokojeni se svým výkonem v posteli. Někteří muži se snadno vzruší a...
Doporučená nabídka sexshop.cd

Skladem • 1 varianta49 Kč85 % • 1 065 recenzíDalší informace

Objem
30 ml

• , zakoupeno v Sexshop.cz

• Sice mi pali na kuzi, ale znecitlivujici efekt jsem nezaznamenal. Bez efektu.

Objem
30 ml

Popis výrobku Hot Delay krém pro muže 30 ml

Obsah 30 ml

Delay krém značky HOT slouží mužům, kteří nejsou spokojeni se svým výkonem v posteli. Někteří muži se snadno vzruší a ještě rychleji dosahují vyvrcholení, což ale v kombinaci s náročnější partnerkou může představovat problém. Tento krém je určen pro muže, kteří touží po delším pohlavním styku - nejen za účelem uspokojení partnerky.

Přípravek je vyroben z kvalitních ingrediencí, která jsou staletími i moderní medicínou ověřena. Vyzkoušejte účinný přípravek a prožijte noc plnou milování, na kterou jen tak nezapomenete.

• Použití: Naneste menší množství krému na penis a žalud a dobře vmasírujte. Účinek se dostaví zhruba za 15 minut.
  • Složení: Aqua, Alcohol denat., Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Arvensisi Leaf Oil, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Trideceth-6, Limonene

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 015 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sexshop.cz

• Sice mi pali na kuzi, ale znecitlivujici efekt jsem nezaznamenal. Bez efektu.