Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Cobeco Spanish Fly Gold 15 ml

Popis výrobku Španělské mušky Gold 15 ml - doplněk stravy Objem 15 ml Španělské mušky - doplněk stravy pro váš kvalitní sex. Španělské mušky jsou vhodné pro ženu i muže...
Doporučená nabídka sexshop.cd

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 015 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč85 % • 1 065 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč93 % • 497 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč99 % • 1 219 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč100 % • 324 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 848 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Info v obchoduDárek99 Kč79 % • 35 recenzíDalší informace

Objem
15 ml

• , zakoupeno v Lolipop.cz

• Na mě ani na manžela nefunguje spíš naopak. Neměli jsme chuť, výdrž a vůbec nás to nebavilo oproti normálu.
  • , zakoupeno v Erosdiskont.cz

• čekala jsem od tohoto výrobku víc

Objem
15 ml

Popis výrobku Španělské mušky Gold 15 ml - doplněk stravy

Objem 15 ml

Španělské mušky - doplněk stravy pro váš kvalitní sex. Španělské mušky jsou vhodné pro ženu i muže. Kapky jsou  na bázi L-Argininu a vitamínu C.

• Použití: 3 ml přípravku (15 kapek) nakapejte pod jazyk cca 30 minut před sexuální aktivitou.
  • Složení jedné dávky = 3 ml: Angelica Sinensis Root Extract, Water, L-Arginine 40,5 mg, Vitamin C (L-ascorbic acid) 15 mg (18,75% doporučené denní dávky), preservatives: E211, E202
  • Upozornění: Neužívejte více než 3 ml přípravku během 24 hodin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu, suchu a temnu.
  • Výrobce: Cobeco Pharma Manufacturing BV, Hertzstraat 2, 2652XX Berkel & Rodenrijs, The Netherlands

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 015 recenzíDalší informace