Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Clerex pro ženy - zvyšuje utlumenou sexuální výkonnost 10ks

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Vitalita.cz

bohužel jsem nezaznamenala žádnou pozitivní reakci na výrobek.Nic co jsem od toho čekala se nedostavilo.Sklamání

Produkt nemá žádné parametry.

Má příznivý vliv na sexuální zdraví a vitalitu.

• , zakoupeno v Vitalita.cz

• silný účinek,partner byl spokojený a užíval si to se mnou.Rychlé doručení oceňuji.Dobrá cena

přípravek mi navodil příjemný a dlouhý orgasmus.Měla jsem i druhý den lechtání v bříšku..a chuť se pomilovat

• Vyhovuje mi jeho účinnost.
    • Cítím se velmi dobře.
    • Rychlé dodání.

S čistým srdcem doporučuji všem ženám.Cítím se vitálnější a po náročném dni si ještě užiji s partnerem pěkný večer.:-)Dříve jsem to moc nedávala a partner byl poměrně podrážděný,že si ho nevšímám.Teď vím čím se povzbudit a ještě si užít.