Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Clavin Platinum 8 tobolek

BALENÍ 8 tobolek DÁVKOVÁNÍ Užívejte 4 tobolky najednou 1-12 hodin před pohlavním stykem. Při stimulaci je nástup účinku erekce velmi rychlý. K dosažení účinku je sexuální...
Garantovaný nákup z www.lekarna-gabriela.cz

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč96 % • 1 272 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 785 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 986 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 2 144 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta55 Kč100 % • 4 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 499 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč91 % • 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 310 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace

tablety

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• vyhozený peníze, žádný účinek
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Absolutně bez účinku. A to nemám žádný problém.
  • , zakoupeno v EUCLékárna.cz

nefunguje, jak je popsáno

Určení
pro muže
Druh produktu
tablety

BALENÍ 8 tobolek

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 4 tobolky najednou 1-12 hodin před pohlavním stykem. Při stimulaci je nástup účinku erekce velmi rychlý. K dosažení účinku je sexuální stimulace nezbytná.

PŘÍDATNÉ LÁTKY talek (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), želatina (tobolka), oxidy a hydroxidy železa (barviva), indigotin (barvivo), oxid titaničitý (barvivo)

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 621 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 392 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč98 % • 4 992 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• vyhozený peníze, žádný účinek

• nekupujte to protože akorát vyhodíte peníze
    • ŽÁDNÝ ÚČINEK A JAK MŮŽE TOHLE NĚKDO PRODÁVAT JE DRZOST!!!!!
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Absolutně bez účinku. A to nemám žádný problém.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč98 % • 4 992 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v EUCLékárna.cz

nefunguje, jak je popsáno

• FUNGUJE

Zkusil jsem tabletky bez přítelkyně, jen tak, abych věděl, do čeho jdu a penis byl tvrdý a stál neskutečně dlouhou dobu, až jsem se tomu divil. S přítelkyní jsme na to později vlítli a stále mi penis stál. Tolik orgasmů a můj neskutečný orgasmus mluví za vše. Budu kupovat dále pro zpestření sexuálního života. Aspoň mi přítelkyně neuteče za nějakým žabákem :D

Prostě hukot!! Neskutečná nadrženost a tvrdost.

• Tvrdost klacku

Skvělý produkt, kupuji pravidelně.

• Tvrdost péra

Maximální spokojenost!

• Účinek
    • Složení
    • Tobolky

Peckovní výrobek! Přítelkyni jsem slušně roz**bal a udělala se tolikrát, že výrobek budu kupovat pravidelně. Péro stojí a je tvrdé celou noc!!! Doporučuji!!!! Za nás spokojenost!

• Kvalitní výrobek
    • Účinnost

Kupuji pravidelně. Pomáhá na tvrdost a výdrž.