Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Capatrex 10ks

TOP 3 v kategorii Afrodiziaka

Capatrex 10ks

Capatrex obsahuje výtažek z exotických bylin, které napomáhají mužské potenci a výkonnosti. Aktivní složky: - Polygonatum Multiforum (Kokořík mnohokvětý) - po tisíce let byl...
1 399 Kč

Skladem • 1 varianta89 Kč20 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v SOS lékárna

Rychlý nástup účinku

• , zakoupeno v Alphega

• Po mé zkušenosti doporučuji. Skutečně funguje i po 20ti hodinách .

Aktivní složky:

• Polygonatum Multiforum (Kokořík mnohokvětý) - po tisíce let byl Polygonatum Multiflorum využíván v tradiční bylinné medicíně u níž jsou vědecky prokázány účinky na zvýšení libida.
  • Lucid Ganoderma (Lesklokorka lesklá) - je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Významně zvyšuje libido a má dvojí účinek, podporu sexuálních funkcí a podporu obranyschopnosti.
  • Piper Longum (Pepř dlouhý) - podle ajurvédy má tento pepř yogavany efekt, to znamená, že zvyšuje účinky dalších bylin. Pepř detoxikuje tělo, podporuje zklidnění nervů.
  • Panax Ginseng (Extrakt ženšenu) - je známá rostlina pěstovaná na úpatí hor v Číně, která se používá již od dob starověké Číny. Navíc je prokázáno, že zvyšuje sexuální výdrž, aniž by ovlivňovala krevní oběh.
  • Cinnamomum Cassia (Skořice) - látka se silnými antioxidačními účinky a vlivem na oběhovou soustavu.
  • Rhodiola Rosea (Rozchodnice růžová) - je známá pro své ohromující účinky na zvýšení energie a také značný vliv na libido a oběhovou funkci.

Balení obsahuje 10 tobolek.

Dávkování a způsob užití 1 tobolku Capatrexu zapijte plnou sklenicí vody 30 - 90 minut před sexuální aktivitou. Plná sklenice vody umožní bylinným složkám hydratovat se a zaručí tak maximální přínos. U každého uživatele, kvůli odlišné tělesné konstituci a různému působení na oběhový systém se vstřebává jinak, tím pádem se doba začátku účinnosti může lišit. 100% začátek účinnosti je po 90 minutách. Nedoporučujeme užívat více než dvě kapsle v průběhu 24 hodin. Nedoporučujeme užívat Capatrex s větším množstvím alkoholu. Nedoporučujeme užívat Capatrex nalačno. Při užívání léků na předpis, nebo máte-li jakékoliv zdravotní problémy včetně vysokého tlaku, poraďte se o užívání tohoto připravku se svým lékařem. Pokud se objeví jakékoliv nežádoucí účinky, přerušte užívání.

Složení

LESKLOKORKA LESKLÁ (GANODERMA LUCIDUM), PEPŘ DLOUHÝ (PIPER LONGUM), SKOŘICE, EXTRAKT ŽENŠENU (PANAX GINSENG), ROZCHODNICE RŮŽOVÁ (RHODIOLA ROSEA), KOKOŘÍK MNOHOKVĚTÝ (POLYGONATUM MULTIFLORUM), ŠKROB.

Upozornění

Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávat mimo dosah dětí!.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v SOS lékárna

Rychlý nástup účinku

• , zakoupeno v Alphega

• Po mé zkušenosti doporučuji. Skutečně funguje i po 20ti hodinách .
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nejsou
  • , zakoupeno v ErosStar.cz

• Funguje výborně
  • , zakoupeno v deeplove.cz

• Funguje i s alkoholem
    • Funguje tak 2 dny
    • Funguje i poloviční dávka.
    • Po užití vyšší krevní tlak. Odeznělo to tak do 2h.
    • Mírná bolest hlavy. Odezněla po cca 4h.

V mém případě funguje asi 2 dny. Samovolně ne, ale po stimulaci pak neuvěřitelně drží. Nemusel jsem pak už dělat nic, nijak extra či soustavně stimulivat a i tak drží jak ve 20 Sex cca 5x denně nebyl problém. Pokaždé jak na povel. S přibližně 1 promile alkoholu taky žádný problém. Zkusil jsem i poloviční dávku a taky fungoval. Jen to nebylo takové boom, jak s celou kapslí. Zase ale nebolela vůbec hlava a s tlakem to ani nehlo. Na doma ideální Partnerka spokojená až moc.

• Funguje spolehlivě. Po letech si zas může zarajtovat nahoře a je to bez námahy a stresu, jestli nezvadne.
    • Občas mě pak pálí žáha a po pár dnech je klid. Ale stojí to a stojí to za to. Všiml jsem si, že mi ho raději kouří, což je do jisté míry mínus, protože ho nechce dát z ruky!!! :-)

Po padesátce už to není, co to bývalo. Tohle jsem zkusil po první nepříjemné zkušenosti, kdy jsem sice úplně neselhal, ale ona prostě čekala víc. Tak jsem si našel tohle a reparát vyšel na jedničku s hvězdičkou. U mně to vydrží působit 2-3 dny po užití. Pak se vytratí účinky ( doslova skokově ) a dostaví frustrace. :-) Je to návykové. Občas se mi postaví i jen při pohledu na krásnou ženskou a to jsem zažil naposled ve 40ti.Je to dobré pro ty, co to chtějí řešit diskrétně. Zobu to zhruba rok a nepozoruji žádné zásadní změny. Ten hrb už jsem měl. :-)

• , zakoupeno v ErosStar.cz

• Je mi 76, a přesto funguje. Díky bohu.
    • Dost vysoká cena.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• opakovaně jsem objednával, jsem spokojen

• Opravdu funguje
    • Vyšší cena

Po zkušenostech s jinými přípravky, jsem si žádné velké iluze nedělal... Po užití Capatrexu mohu napsat jediné, DRŽÍ a VYDRŽÍ !!! Doporučuji a děkuji.