Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Bio Maca Raw kvalita Zdravé výživy 125g

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Bio Maca

Plodina maca, která je přezdívána jako „peruánský ženšen“ (přestože není s ženšenem příbuzná) pochází z And a je po staletí dobře známá jako adaptogen. Pro účely konzumace se používá kořen bílé barvy podobající se naší ředkvičce.

Maca:

Maca se pěstuje v nadmořských výškách okolo 4.000 m v peruánských Andách. Již před Inky žijící národy dobře znaly pozitivní účinky této plodiny na naše zdraví. Inkové pojídali macu před bitvami pro zvýšení vitality.

Maca obsahuje: 60 % sacharidů 10 % vysoce kvalitní bílkoviny 17 aminokyselinami (z nich sedm esenciálních)

Z minerálů je maca bohatá na selen, vápník, magnesium a železo.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie 343 kcal/1436 kJ

Proteiny 13,72 g

Tuky 1 g

Sacharidy 69,80 g

Vláknina 4,80 g

Produkt zatím nemá žádné recenze.