Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Ardorin 2kps

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v funguj.cz

Užil jsem jej poprvé a nesplnil má očekávání.

• , zakoupeno v SexyMall.cz

• funguje

Vše OK, doporučuji.

• , zakoupeno v Sexshop.cz

• Funguje perfektně.

Produkt nemá žádné parametry.

Nástupce oblíbených tablet intimx = český výrobek ARDORIN

Je ideální pro všechny muže, kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí ale prostě chtějí podat lepší sexuální výkon než obvykle.

Ardorin je 100% přírodní vysoce kvalitní produkt, který je volně prodejný a působí pozitivně na erekci a sexuální výkonnost. Výtažky z 9 unikátních bylin, které jsou v Ardorinu obsaženy, používá čínská medicína s pozitivními výsledky již stovky let a jak potvrdily laboratorní testy - jejich požití je naprosto bezpečné.

Tyto byliny mají afrodiziakální účinky a příznivě působí na mužskou potenci, psychiku, oběhový systém, rozšíření cév a tvorbu spermií. Vhodná kombinace těchto bylin navíc všechny jejich účinky výrazně zesiluje a ty se dostaví již do jedné hodiny od požití.

Ardorin vám pomůže: zkvalitnit a prodloužit erekci zlepšit sexuální výdrž zvýšit požitek z milování dodat energii potřebnou k milování posílit vaše sebevědomí a sebejistotu

Díky svému 100% přírodnímu složení je vhodnou alternativou k farmaceutickým lékům, které jsou založeny na chemické bázi a mohou způsobit nežádoucí účinky či zdravotní komplikace.

Proč si vybrat právě Ardorin?

Je 100% přírodní, proto se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků či zdravotních potíží, které obvykle doprovázejí syntetické produkty. Všechny dosavadní průzkumy Ardorinu navíc vyloučily jakékoliv toxické reakce.

Není založen na placebo efektu – výtažky z 9 rostlin, které Ardorin obsahuje, jsou v čínské medicíně bezpečně používány s pozitivními výsledky již stovky let.

Ardorin je volně prodejný bez receptu, vyhnete se tak nepříjemným návštěvám lékaře. Se svými problémy se nemusíte vůbec nikomu svěřovat.

Jeho cena je ve srovnání s klasickými syntetickými léky výrazně nižší.

Účinné látky Ardorinu: 45 mg kořenu korundy čínské (Morinda officinalis)

Morinda posiluje potenci a zvyšuje vitalitu. Přináší také výborné výsledky při léčbě psychických potíží a depresí – obsahuje melatonin a hormon štěstí serotonin. 37,6 mg kůry eukómie (Eucommia ulmoides Oliv.)

Eukómie je jedna z 50 bylin zařazených do tradiční čínské medicíny. Působí příznivě na krevní tlak, posiluje vazy, šlachy a kosti. 30,3 mg plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis)

Klanopraška má příznivý vliv na posílení imunity a na sexuální výkonnost u mužů a erotickou senzitivitu u žen. Využívá se také jako podpora činnosti ledvin a plic. 30 mg skořice čínské (Cinnamomum cassia)

Skořice čínská je používána jako koření a léčebná rostlina. Má posilující účinek, odstraňuje stres a je přírodním afrodisiakem s převahou mužské složky. 25,25 mg kořenu angeliky čínské (Archangelica chinensis)

Andělika reguluje krevní tlak, podporuje oběhový systém a stimuluje imunitní systém. Látky obsažené v kořenu anděliky mají též zklidňující účinek a působí příznivě na lidskou psychiku. 25 mg kořenu rehmánie (Rehmannia glutinosa)

Rehmánie má schopnost odstraňovat z organismu teplo, ochlazovat jej a využívat krev. V čínské medicíně se také používá díky účinku rozšiřování cév a podpory trávení. 20,2 mg květu světlice barvířské (Carthamus tinctorius L.)

Květy světlice jsou v čínské medicíně používána díky svým povzbuzujícím účinkům, podporují trávení a snižují množství cholesterolu v krvi. 20 mg oddenku kokoříku (Polygonatum sibiricum)

Kokořík má příznivý vliv na trávicí trakt a způsobuje rozšíření cév, ve kterých poté může lépe proudit krev. Kokořík má také uklidňující účinek a působí antisepticky. 18,55 mg oddenku jamu (Dioscorea opposita Thunb.)

Jam obsahuje sapogenin, známé přírodní afrodiziakum. Je užíván při problémech s anorexií a průjmech a příznivě působí na tvorbu spermií. Může se užívat také při ledvinových problémech.

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle za den nejméně 1 hodinu před pohlavním stykem

Ardorin doporučujeme užívat 2-3 hodiny po konzumaci jídla. Pokud jej užijete spolu s těžkým jídlem či alkoholem, oddálíte jeho působení.

Účinek Ardorinu se dostaví nejdříve 1 hodinu po požití kapsle a trvá 6 až 36 hodin. K dosažení očekávaného účinku je nezbytná sexuální stimulace!

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v funguj.cz

Užil jsem jej poprvé a nesplnil má očekávání.

• , zakoupeno v SexyMall.cz

• funguje

Vše OK, doporučuji.

• , zakoupeno v Sexshop.cz

• Funguje perfektně.

• Funguje naprosto perfektně, stačí jedna tobolka a vydrží více než 24 h. Byl jsem mile překvapen.
    • Balení s více kusy by bylo výhodnější.

Rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• je účinný
    • balení pouze po 2 kapslích
    • vyšší cena

Je účinnější při požití dvou kapslí najednou.

• výkonost

prostě super

Pomáhá mi, ale musím si vzít 2 tablety najednou, při požití jedný vůbec nic, a proto se mi to zdá docela drahá sranda, to intim-X byl daleko lepší a účinější!!!!

• , zakoupeno v Cunarny.cz

• spolehlivost
    • dlouhodobé účinky
    • zlepšení celkové pohody

Oproti jiným prostředkům spolehlivě zabírá, umožňuje dokonalý pohlavní styk

• - funguje
    • - dost vysoká cena

Pomáhá mi.

• funguje !!

funguje v pohodě - ale akarai byl nejlepší bohužel už se asi nesežene..