Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Andrimax 24 20 + 10 kapslí

A je po starostech. Konečně nejsilnější afrodisiakum v prodeji. Nová formule, aby muž byl vždy mužem. Chcete změnit kurz? Kvalitní sexuální život je dosažitelný cíl. Český...
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • 1 variantaDárek53 Kč97 % • 4 290 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 926 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč100 % • 1 122 recenzíDalší informace

Určení
pro muže
Druh produktu
tablety

Český produkt pro jednorázovou podporu erekce a sexuálního výkonu. Doporučené dávkování 2 kapsle 30 min. před sexuální aktivitou. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.

Ověřený produkt pro lepší erekci a výdrž

Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže. Pro jednorázové užívání před sexuální aktivitou. Extra silné složení – v jedné denní dávce 1050mg směsi. Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Problémy s erekcí trápí řadu mužů, kteří se bojí, že nebudou připraveni, když je potřeba nebo že erekce nebude dostatečně tvrdá a vytrvalá pro uspokojení partnerky. Příčin problémů s erekcí je mnoho. Andrimax24 obsahuje látky, které mají kladná vliv na řadu z nich.

Andrimax je přípravek založený na přírodní bázi, který pomáhá prokrvit penis. Rozšíření tepen má za následek snadnější přísun krve do topořivých tělísek penisu a tím se snadněji docílí erekce.

Prášky na erekci a prodloužení sexuálního aktu.

Nyní v akci 10 kapslí zdarma!!!

Hledáte způsob, jak oživit svůj intimní život? Potřebujete něco, co vám dodá tu správnou jiskru a zvýší váš libido? Pak máme pro vás řešení - Andrimax 24.

Andrimax 24 není jen obyčejné afrodiziakum. Je to výsledek nejmodernějších výzkumů v oblasti sexuálního zdraví, který byl vyvinut s cílem poskytnout vám maximální uspokojení. Tento unikátní produkt je určen pro muže, a skládá se z 20 + 10 kapslí jako dárek.

Představte si, jak by se váš intimní život mohl zlepšit díky Andrimax 24. Kromě zvýšení libida, tento produkt zlepšuje také váš výkon a vytrvalost, a tím zvyšuje vaši sebejistotu v ložnici. S Andrimax 24 se váš intimní život může stát plnějším a uspokojujícím.

Nečekejte, až vám Andrimax 24 vyprší. Objednejte na pegrastore.cz ještě dnes a zažijte, jakou změnu může tento produkt přinést do vašeho intimního života. Začněte se těšit na lepší a plnější sexuální zážitky. Přípravek vhodný na okamžitou erekci.

Andrimax24 obsahuje látky, která mají kladný vliv na:

• normální funkce pohlavních orgánů – erekci a hormonální aktivitu (Tribulus terrestris),
  • podporu fyzické aktivity (Muira puama – Amazonský zázrak),
  • normální činnost svalů (L-Arginin, Tribulus terrestris),
  • duševní stav a výkon (Camellia sinensis),
  • pružnost cév (Camellia sinensis),
  • podpora mentální pohody (Schizandra chinensi).

Doplněk stravy na erekci:

• prodloužení sexuálního aktu,
  • mokrý orgasmus,
  • sexuální hrátky.

Obsahuje kofein – 100mg v denní dávce.

Přírodní kapsle pro super sex.

Opravdová nálož pro opravdové muže!

BEZPEČNÝ A PROVĚŘENÝ PRODUKT

V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta podobných produktů. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. CRILEX je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!

Silné složení – 1050 mg v jedné denní dávce

Aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. Andrimax24 obsahuje v jedné dávce 1050mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt.

Bezpečný a prověřený produkt

V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta produktů na podporu erekce. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. Andrimax24 je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!

Složení na denní dávku (2 kapsle):

L- arginin hydrochlorid 99,5 %                                                   600 mg

Schizandra chinensis- extrakt                                                    120mg

Kofein                                                                                             100 mg

Zelený čaj (Camellia sinensis)- extrakt                                      100 mg

Tribulus terrestris-  extrakt                                                          80 mg

Muira puama (Ptychopetalum olacoides)- extrakt                   50 mg

Doporučené denní dávkování: 2 kapsle denně cca 60 minut před sexuální aktivitou, zapít sklenicí vody.

Reference od zákazníků

Z Andrimaxu se stal můj pravidelný pomocník. Teď už nemám strach, že nebude poslouchat, díky ...  Karel, 43let

Jeden z mála produktů, které jsem vyzkoušel a opravdu funguje. Tomas, 52let

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt

U mě nefunguje.

• , zakoupeno v Vitalita.cz

Vyhozené peníze.Nefunguje

Zatím jsem zkusil 1 dávku,a měl jsem chuť na sex, a zvětšil se mi penis

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProfiDoplnkyStravy.cz

• Účinnost tak 75 procent očekával sem víc.
  • , zakoupeno v Sexshop 51

Pokud chce někdo přijít o peníze a o iluze, tak ať si koupí aspoň tuplovanou dávku. :-D

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• velký účinek na povzbuzení
    • na erekci znám lepší
  • , zakoupeno v Sexshop 51

Produkt musím bohužel zhodnotit jako zcela neúčinný. S erekcí jako takovou problém nemám, hledal jsem prostředek na její zlepšení a prodloužení, avšak po požití tohoto produktu jsem nezaznamenal vůbec nic navíc.

• Pomoc s pořádnou erekcí
    • Větší sexuální výkon
    • Musím myslet na to, že si mám před sexem vzít tabletky

Rozešel jsem se se ženskou a chci si začít užívat nezávazných sexů. Problém je ten, že si ho nedokážu přestat pořád honit a když už se naskytne příležitost k sexu, nejsem tak výkonný jak bych chtěl. Tenhle produkt mi usnadnil život, vždy než jdu na párty nebo si nějakou domluvím, vezmu si dvě tabletky a výsledek stojí za to.