Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Andrimax 24 20 kapslí

Produkt nemá žádné parametry.

• Spokojen velmi

• Jsem s ním spokojen

Přípravek podporuje erekci. Doporučuji použít. Jsem s ním spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

Užijte si sex s pevnou erekcí a vylepšete svůj sexuální výkon.?

Pro jednorázové užívání. Extra silné složení - v jedné dávce 1200mg směsi. 2 kapsle cca 30-60 minut před sexuální aktivitou. Zapít dostatečným množstvím vody.

Andrimax 24 obsahuje látky, která mají kladný vliv na:

• podporu a kvalitu erekce (L-Arginin,L-citrulin, Tribulus terrestris)
  • lepší sexuální výkon, energii a výdrž (L-Arginin, Tribulus terrestris)
  • dodání energie (Kofein, Camellia sinensis)

Andrimax 24 je vyráběn v ČR. Je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikáty o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu!?

Složení:

Tribulus terrestris -  extrakt 40% - 80 mg

• Muira puama - extrakt 4:1 - 50 mg
  • Další složky:  Želatina, barviva: E 122, E 124, E 104, E 171

L-arginin HCI

L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu, dosáhnutí erekce, tvorbu spermatu a prokrvení svalů. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris má kladný vliv na intimní zdraví muže. Poporuje erekci a sexuální výkonnost. Má kladný vliv na tvorbu spermatu. Napomáhá zlepšit fyzickou i psychickou výkonnost. Kladný vliv na správnou cirkulaci krve v celém těle, tedy i v pohlavních orgánech, napomá dosáhnout správné hladiny cholesterolu.

L-citrulin

L-citrulin společně s L-lrgininen napomáhá k lepší erekci, lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a podpoře sexuálních funkcí. L-citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého. Zjednodušeně jej lze charakterizovat jako sytič prokrvení.

Schizandra chinensis

Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.

Muira puama

Byla používána již Amazonskými indiány v jejich tradiční medicíně pro podporu erekce a jako přírodní afrodiziakum.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Spokojen velmi
    • Kvalitní erekce

Je vidět kvalitnější erekci po užití přípravku.

• dlouhodobější erekce
    • pevná erekce
    • bez vedlejších účinků
    • možná trochu cena

Vše je ok

• zvětšení do objemu
    • vyšší cena

s přípravkem jsem spokojen, zlepšila se výkonnost i výdrž

• cena - za nic

na erekci nepomáhá , ale pokud máte zácpu tak to pomáhá

• Stráta času a peněz.absolutně, nefunkční.

REKLAMA-vychvalování výsledek málo hudby za hodně peněz.Zkušenosti fiasko, svým přátelům bych to nedoporučil,zpíš odradil,ono 800kc je hodně peněz pro nic.

• Jsem s ním spokojen

Přípravek podporuje erekci. Doporučuji použít. Jsem s ním spokojen.

• erekce byla pevná

Vyzkoušel jsem na doporučení kamaráda. V poslední době jsem kvůli práce a stresu měl s erekcí často problém. Vyzkušel jsem to čtyřikrát a zatím pokaždé to proběhlo v pohodě. Jestli to bylo 100% tím nebo lepším rozpoložením, težko říct ...

Mám mladou milenku, o jednu generaci, a chci alespoň trochu držet krok. Přeci jen v 50 letech už moje erekce není tak stabilní, jako zamlada. Pořídil jsem si tento výrobek a musím konstatovat obrovské zklamání – netuším, jestli je to výrobkem, nebo ve mně, ale účinky na mou tělesnou schránku jsou opačné a to opakovaně. Během jednoho měsíce jsem měl celkem čtyřikrát možnost vyzkoušet účinky a pokaždé to dopadlo stejně – totiž že erekce nebyla vůbec žádná. Zajímavé na tom je, že bez aplikace tohoto prášku, proběhnul výkon standardně.

• Nemá vedlejší účinky
    • Nemá žádné účinky

Používám již delší dobu ViaMax Power tabs, které fungují vždy na 100%. Bohužel mají dost negativních vedlejších účinků (bolest hlavy, suchá rýma, pálení žáhy, únavový syndrom,...), tudíž jsem se rozhodl pro vyzkoušení také "jednorázovek" Andrimax 24.
    Požití dle návodu 2 kapslí hodinu předem však nepřineslo vůbec žádný účinek a po velmi dlouhé době tak došlo při intimní chvíli k pořádnému trapasu ...

Výrobek rozhodně nedoporučuji !!!!