Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Amante podpora erekce 10kps

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v funguj.cz

• AMANTE je funkční výhradně bez použití jiných léků-pak super.
    • AMANTE zřejmě ztrácí účinnost s jinými léky, např.na vysoký krevní tlak. To by asi mělo obsahovat upozornění v návodu.

Poznatky s účinností přípravku mám rozdílné. Proti jiným dostupným produktům se jeví jako velmi dobrý. Skutečná
    účinnost se projeví časem.

• Prozatím méně účinný.

Produkt mě zaujal popisem nabídky. Prozatím ale nemohu dle svých zkušeností 100% doporučit.

Je OK.

Produkt nemá žádné parametry.

Amante - doplněk stravy pro lepší sex 10 kapslí + 10 kapslí zdarma

• Nástup pomalejší o to delší až do dopoledne.
    • Hodně je to na fyzičku.
    • Nemám nic proti

Určitě si koupím víc jak jednu tabletku

• Funguje to,doporučuji.
    • nemám nic proti

Jsem moc rád že jsem to vyzkoušel

• Pokud máte problém s dlouhopřetrvávající erekcí, tohle pomáhá. Po chvíli ochabne..
    • - Lživá reklama
    • - podvod
    • - naprosto nefunkční
    • - cena
    • - 0 hvězdiček dát nejde

Jak je možný, že tohle někdo legálně vyrábí a prodává a není to trestné? Jak je možné, že za to někdo ještě nemá díru v hlavě? Doufám, že se jim jednou čurák nepostaví ani po viagře.
    Je lepší koupit nějaká generika (kamagra). Obdržel jsem za 500kč 4+1 zdarma super kamagry a to je se zárukou, za rozumnou cenu.

• Fungu na 100%

Doporučuju - mimo jiné obsahuje Tribulus, a ten berou i pornoherci.

• Katastrofa spal jsem jak dušek alergická reakce silná myslel jsem že je po mě . Nakonec 4x záchod a pak raději to přespat..

Nebrat jako vše je to v téhle zemí podvod!!!!!!!! Dál bych to naším poslancům aby se probrali a začali myslet Hlavou..

• Je to více než-li velmi dobrý přípravek.
    • Zaujaly mne informace o jeho složení.

Je to více než-li velmi dobrý přípravek.Opravdu učinkuje až 24hod.
    Rozhodl jsem se zpočátku náhodou na základě informací o jeho složení.
    Mé zkušenosti jsou více než-li velmi dobré.
    Používání je velmi snadné s dobrým nástupem a vytrvalým účinkem.
    Tento produkt mohu s čistým svědomím doporučit.

• PODVOD,ODPAD,ZLODEJINA

Je to reklama na blbost a naivitu, absolutny podvod ,nefunkcna zmes byliniek.

Za toto jsem vyhodil peníze a výsledek? ŽÁDNÝ! Nedávno jsem dostal jako dárek od partáků clavin gold, který jsem si nechtěl ani vzít,ale nedalo mi to a vyzkoušel jsem. Tak parádní sex jsem ještě nikdy neměl!!

• Nefunguje,jedná se o klasický český podvod !

Produkt je zlodějina,nefunguje - vůbec !!

• Vůbec nic
    • Nefunguje takže nekupovat .

Po masivní reklamě jsem ho zakoupil a musím přiznat že jsem vyhodil peníze . Nechápu jak můžou uvádět v reklamě že spokojenost je někde až 80 % .